Pediatra Gajmed dr Małgorzata Makowska
Witam serdecznie,
nazywam się Małgorzata Makowska, jestem specjalistą pediatrii z ponad 9-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w Polsce. Studia medyczne ukończyłam na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii, którą odbywałam w Klinice Pneumonologii, Alergologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii DSK UCK WUM. W 2020 roku rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie alergologii, którą odbywałam w Zakładzie Alergologii i Immunologii klinicznej CSK UCK WUM. Podczas pracy dbam o to, żeby moja wiedza była aktualna, zgodna z najnowszymi standardami i wytycznymi leczenia. Jestem autorką publikacji w czasopismach medycznych z zakresu pediatrii i alergologii. Swoją wiedzę i doświadczenie stale pogłębiam uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach.
Ponadto jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, w 2017 roku ukończyłam trzysemestralne studia podyplomowe Medycyna Estetyczna, prowadzone przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
W wolnym czasie interesuję się medycyną estetyczną, staram się prowadzić aktywny tryb życia grając w tenisa, jeżdżąc na rowerze, rolkach, nartach, a także spędzając wolny czas aktywnie na łonie natury. Nie mogę oczywiście pominąć zamiłowania do podróżowania.

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego tak ważne dla mnie jest żeby wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, dbając o utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia każdego maluszka.